Abdullah UYANIK
0 312 430 09 99
abdullahu@nelsus.com.tr

Hibe, Teşvik Hizmetleri

Detaylı İncele
Ahmet KARDAŞ
0 312 430 09 99
ahmetk@nelsus.com.tr

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Hizmetleri

Detaylı İncele
Prof. Dr. Çetin KAYA KOÇ
+90 (312) 430 09 99
cetinkayak@nelsus.com.tr

KVKK Hizmetleri

Detaylı İncele
Doç. Dr. Erkan ERDEMİR
+90 (312) 430 09 99
erkane@nelsus.com.tr

Organizasyon ve Kurumsallaşma Hizmetleri

Detaylı İncele
Mehmet KOÇAK
+90 (312) 430 09 99
mehmetk@nelsus.com.tr

Sosyal Güvenlik Hizmetleri

Detaylı İncele
Orhan DELİGÖZ
0 312 430 09 99
orhand@nelsus.com.tr

Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık Hizmetleri

Detaylı İncele
Osman KÜÇÜKÇINAR
+90 (312) 430 09 99
osmank@nelsus.com.tr

Finans Hizmetleri

Detaylı İncele
Av. Salim AYDEMİR
0312 430 08 88
salima@nelsus.com.tr

Rekabet Hukuku Hizmetleri

Detaylı İncele
Sezai KAYA
0312 430 08 88
sezaik@nelsus.com.tr

Gümrük Hizmetleri

Detaylı İncele
Yavuz Selim SİLAY
0312 430 08 88
yavuzss@nelsus.com.tr

Risk Sermayesi Hizmetleri

Detaylı İncele
Murat KUTLUCA
+90 (312) 430 09 99
muratk@nelsus.com.tr

SMMM Hizmetleri - Ankara

Detaylı İncele
Yunus NAZIRLI
+90 (312) 430 09 99
yunusn@nelsus.com.tr

İş Güvenliği Hizmetleri

Detaylı İncele