Abdullah UYANIK
+90 (312) 430 09 99
abdullahu@nelsus.com.tr

Ar-Ge, Teşvik, Hibe Hizmetleri

Detaylı İncele
Ahmet KARDAŞ
+90 (312) 430 09 99
ahmetk@nelsus.com.tr

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Hizmetleri

Detaylı İncele
Bekir GÜVEN
+90 (312) 430 09 99

Marka ve Patent Hizmetleri

Detaylı İncele
Prof. Dr. Erkan ERDEMİR
+90 (312) 430 09 99
erkane@nelsus.com.tr

Yönetim Danışmanlığı

Detaylı İncele
Mehmet KOÇAK
+90 (312) 430 09 99
mehmetk@nelsus.com.tr

Sosyal Güvenlik Hizmetleri

Detaylı İncele
Orhan DELİGÖZ
+90 (312) 430 09 99
orhand@nelsus.com.tr

Gayrimenkul Yönetimi

Detaylı İncele
Av. Salim AYDEMİR
+90 (312) 430 09 99
salima@nelsus.com.tr

Rekabet Hukuku Hizmetleri

Detaylı İncele
Yavuz Selim SILAY
+90 (312) 430 09 99
yavuzss@nelsus.com.tr

Risk Sermayesi Hizmetleri

Detaylı İncele
Murat KUTLUCA
+90 (312) 430 09 99
muratk@nelsus.com.tr

SMMM Hizmetleri - Ankara

Detaylı İncele
Yunus NAZIRLI
+90 (312) 430 09 99
yunusn@nelsus.com.tr

İş Güvenliği Hizmetleri

Detaylı İncele